Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.

Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.

Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.
Dim. h: 38 cm
SKU: 3008220273.
Category: Biscuit.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #61
    Meissen

    “Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    « Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Hutschenreuther

    Drie beeldjes van diverse putti van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstukjes. Gemerkt.

    Trois figurines de divers putti en biscuit multicolore sur socles en porcelaine. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 & 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #13
    Hoechst

    “Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Diane au paon". Figurine de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4

    Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt met een groen anker (Vion & Baury). Omstreeks 1900. En met kleine verfschilfer aan de basis.

    Deux figurines de porcelaine multicolore. Marqué d'une ancre verte (Vion & Baury). Circa 1900. Et avec petit éclat de peinture à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #5

    Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.

    Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #71

    “Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.

    « Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    Een gepolychromeerd en verguld Chinees Boeddhistisch beeldje.

    Une statue bouddhiste chinoise polychrome et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329

    “Frisiae. Kaart van Friesland en omstreken.” Ingekleurde gravure.

    "Frisiae. Carte de la Frise et de ses environs. Gravure coloriée.
    No longer available
    Dim. 47 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #456
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #549
    Lumophon

    Een radio in meubel. Jaren ‘60.

    Une radio dans un meuble. Années 60.
    No longer available
    Dim. 79 x 93 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #121
    Hergé

    Les Aventures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Kleurenuitgave van 1946, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok.

    Les Aventures de Tintin. "Le Lotus Bleu". Edition couleur de 1946, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture éraflées. Bon état, bon bloc complet.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #53

    Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.

    Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #421

    Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.

    Meuble de peintre chinois en bois à quatre tiroirs derrière deux portes.
    No longer available
    Dim. 36 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.

    Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #25

    Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.

    Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.
    No longer available
    Dim. H:15-37cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #330
    Hermin & De Nardi

    Twee dameshorloges met 18 K roze gouden kast.

    Deux montres de dames avec boîtier en or rose 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #661

    Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds: - Felix Timmermans - Peter Bruegel - P. P. Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - Dürer

    Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - Dürer
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More