Een grote groep Van meerkleurig biscuit in de vorm van een koppel in een koets met twee paarden en een koetsier. Perfecte staat. Onderaan gemerkt.
Capodimonte

Grand groupe en biscuit polychrome représentant un couple dans une calèche à deux chevaux et le cocher. Marque sous la base, très bon état.
Dim. l: 42 cm
SKU: 0812150037.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Capodimonte

  • #368
    Capodimonte

    Twee groepjes van een jongen en een meisje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes d’un garçon et d’une fille en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    Estimate: € 30 / 50
  • #71
    Capodimonte

    “Mendiant buvant”. Statuette en faïence polychrome. Avec marque.
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 25

  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50
  • #368
    Capodimonte

    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00