#693Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.
#586Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
#366FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#201Delvaux, BruxellesEen handtas van bruin toile de cuir.
#683Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
#331Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
#84“Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.
#75Walter StevensPeriod: 1887 - 1976“Kerkgevel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Façade de l'église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800