#39Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 66/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
#396Een rotan salontafel. Sletig.
#674Gaston Noelanders“Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#398Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
#729Opsomer“Kaaizicht in de binnenstad.” Ets op papier. Genummerd: 93/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue quai au centre ville. Gravure sur papier. Numérotée: 93/100. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Een metalen reproductie van een XVIIe eeuws Frans Armillarium.
#182Feiynen“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.
#245Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
#327Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30 / 50