Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.
Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.
Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.
Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.

Een grote hoornvaas van polychroom Brussels porselein. Oude restauratie aan de voet.

Un grand vase cornet de porcelaine de Bruxelles polychrome. Ancienne restauration à la base.
Dim. H. 27 cm
SKU: 2306200047.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #762

    Een gepolychromeerd houten gans.

    Une oie en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #94
    E. Jacobs

    “De brief”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    La lettre . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #264

    Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.

    Une paire de paysages sur panneau. Un signé Maris (?) Et daté 1875.
    No longer available
    Dim. 13 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #522

    Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.

    Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .
    No longer available
    Dim. 90 x 109 & 93 x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379

    “Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Een herdruk van een kaart, gegraveerd door L.A. Dupuis in 1777.

    Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.
    No longer available
    Dim. 64 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #575

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #620

    Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.

    Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #647

    Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.

    Trophée de chasse d’un faon avec crâne. Pologne, 1992.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #344

    Een ovale spiegel met smeedijzeren omlijsting, bovenaan bekroond met art deco bloemen en krullen.

    Un miroir ovale avec cadre en fer forgé, couronné de fleurs art déco et de boucles en haut.
    No longer available
    Dim. 66 x 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    E. Castellani

    “Io Sono”. Een blinddruk in de geest van de Zero. Draagt handtekening & ‘épreuve d’artiste’.

    Io Sono . Un gaufrage dans l'esprit du Zero. Porte signature & épreuve d’artiste .
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #768
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een grenenhouten meesterstuk in de vorm van een tweedeursgarderobe met een lade onderaan.

    Un meuble de maitrise en pin sous la forme d'une armoire à deux portes avec un tiroir en bas.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More