#627Twee gedreven messingen Ottomaanse gordeldozen. Tweede helft 19de eeuw.
#217Een paar bronzen kandelaars met waterdragers.
#247Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
#567Een paar Chinese porseleinen vogels.
Une paire d'oiseaux en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 260 / 300 -
#480Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#607DelvauxEen bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
#53Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een centrale kleursteen.
Une chaîne en or jaune 18 carats avec pendentif serti de brillants avec un poids combiné de ± 0,62 ct et une pierre de couleur centrale.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 350 / 450 -
#180“St. Gaudens 1924”. Een gouden munt van 900‰.
#256Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120