#61Een plaasteren paardenhoofd.
#277Een visser in een sloep met emmer vol vissen. Gepolychromeerd kunststof. (?) Eén staart van een vis afgebroken.
Un pêcheur dans un canot avec un seau plein de poisson. Plastique polychrome. (?) Une queue de poisson s'est détachée.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#206Een gefineerde Engelse klapsecretaire-bibliotheek met drie grote en twee kleine laden onder het met een ingelegde schelp versierd klapblad.
Secrétaire à abattant en bois de placage, le haut formant bibliothèque. Trois grands et deux petits tiroirs sous l’abattant décoré d’une coquille.No longer availableDim. 216 x 106 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#66Een gebeitst houten ronde tafel met opklapbaar blad.
#507Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig Cantondecor.
#151Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#350Een 18 karaats wit en geel gouden set waaronder een broche, armband, ring, oorbellen en ketting met hanger in de vorm van panters bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en onyx
Un ensemble en or blanc et jaune 18 carats comprenant une broche, un bracelet, une bague, des boucles d'oreilles et une chaîne avec un pendentif panthère serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,40 ct. Et onyx.No longer availableDim. 79,85 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#220Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500 / 600