#67Victoria
Een porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200/220 -
#85Chanel
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200/250 -
#618
#776
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#695
Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#512Van Doren
“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#569Period: 1863 - 1949
#71
Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
#17
A porcelain Art Deco vase. Black with gilded plant decoration.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 40/70 -
#756Aubrée à Nozay
Een comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
#791
Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.
#643
Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50/70