Similar lots by type
-
#231Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#698Een paar leeslampen.
Une paire de lampes de lecture.No longer availableDim. h.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#450Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178Een paar Art Deco tafellampen.
Un paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h.68 cmEstimate: € 360 / 400 -
#420Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#716Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#809Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460 / 500 -
#470Een koperen luchter met glazen kapjes.
Un lustre aux abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#435Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#842Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240 / 320 -
#67Een deels zwartgelakte en verguld kandelaar in empirestijl. Eén bobeche opnieuw te bevestigen.
Un chandelier partiellement en laque noir et dorure, style Empire. Une bobèche doit être rattachée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#301Een retro bureaulamp van metaal.
Une lampe de bureau en métal. Retro.No longer availableDim. h:65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97Vier bronzen appliques met telkens twee lichtpunten en bovenaan versierd met een schelp.
Quatre appliques en bronze à deux points lumineux et décoration de coquillage au dessus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#836Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#644Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#331Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.
Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.No longer availableDim. h:34 cm en h:26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#813Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#782Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100 / 180
Other lots in this auction
-
#801Een koedoeschedel op muurplaat.
Un crâne de Koudou sur attache murale.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 100 / 150 -
#210Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct. et un saphir en forme de larme de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#597Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,64 gEstimate: € 900 / 1000 -
#603Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.No longer availableDim. 155 x 120 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een metalen vijfarmige kandelaar.
Un chandelier à cinq bras.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#482Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 70 / 100 -
#679Charles Peter Pitt“Ely Cathedral”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1891
”Ely Cathedral”. Aquarelle sur papier. Signée et datée août 1891.No longer availableDim. 34,5 x 23,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#539Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.
”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#133Classicistisch beeld op een marmeren zuil. Recent werk.
Une statue classique sur une colonne en marbre. Travail récent.No longer availableDim. h:135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Twee ingekaderde XVIIIe eeuwse gravures met honden, origineel uit een boek.
Deux gravures encadrées d’origine d’un livre représentant des chiens, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200

