Other lots in this auction
-
#623“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
“Edsel Citation”. Modèle, échelle 1:18 sur socle et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#224“Salomé en Johannes de Doper”. Olieverf op koper. Einde zeventiende eeuw.
”Salomé et Jean le Baptiste”; Huile sur cuivre. Fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 20,5 x 13,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229J. Douven“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale saffier van ± 1,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#335Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#173E. Rousseau“Een man die zijn pijp aansteekt aan een lantaarn.” Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Homme allumant sa pipe auprès d’une lanterne”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 320 / 400 -
#574“Dame met kopje thee”. Olieverf op board.
”Dame et tasse de thé”. Huile sur carton.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#122L. Lepage“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Petit dégâts.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600


