#38Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#437Baoule
Een Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125/175 -
#166
Een Indische legkast met gepatineerde look.
An Indian wardrobe with a patinated look.No longer availableDim. 163 x 101 x 46cmEstimate: € 120/200 -
#618
Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.
#656
Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 325 x 231 cmEstimate: € 260/420 -
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”
#374
“Abstract stilleven met fles.” Gemengde techniek op board. Draagt handtekening.
“Abstract still life with bottle.” Mixed technique on board. Bears signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220/280 -
#365
Een eikenhout gesculpteerde koffer met lichte sporen van houtworm (behandeld).
An carved oak chest, light traces of wood worm (treated).No longer availableDim. 66 x 114 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#348
Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.
#654Paul Tuerlinckx
Een set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
A set of three portraits of clowns. Watercolor on paper.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 35/45