Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote koro van Chinees porselein naar Satsuma voorbeeld. Los voetstuk, grote fo-hond op het deksel, oren in de vorm van draken.

Een grote koro van Chinees porselein naar Satsuma voorbeeld. Los voetstuk, grote fo-hond op het deksel, oren in de vorm van draken.

A large incense burner of Chinese porcelain in the style of Satsuma. Separate base, large foo dog on the lid, ears in the shape of dragons.
Dim. H. 48 cm
SKU: 2105240649.
Category: Uncategorized.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #649
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #180

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. 2,82g

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. 2,82g
    No longer available
    Dim. 2,82g
    Estimate: € 400 / 450
  • #509
    Edmond Verstraeten

    “Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.

    "Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #173

    Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.

    A pair of blue and white Delft earthenware exuberantly decorated lidded vases on four legs. Featuring romantic scenes. Bears apocryphal mark on the bottom: LVD.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #597
    LIV

    Een grijsblauwe gravelbike van het merk LIV, 24 versnellingen en schijfremmen. Maat 48.

    A gray-blue gravel bike by the brand LIV, 24 speeds, and disc brakes. Size 48.
    No longer available
    Dim. maat 48
    Estimate: € 100 / 150
  • #587
    Bulls

    Een matzwart racefiets van het merk Bulls, 20 versnellingen. Maat 56.

    A matte black racing bike by the brand Bulls, 20 gears. Size 56.
    No longer available
    Dim. maat 56
    Estimate: € 100 / 150
  • #298
    H Cerf

    Een vintage draagbaar, analoge seismograaf in houten vitrinekast. Boven gemerkt.

    A vintage portable, analog seismograph in a wooden display case. Marked on top.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58
    De Porceleyne Fles Delfts blauw

    2 Delfts blauw porseleinen bolvaasjes. Onderaan gemerkt "De Porceleyne Fles". Begin 20e eeuw.

    A pair of 2 Delft blue porcelain spherical vases. Marked "De Porceleyne Fles" at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1
    Volkstedt Karl Ens

    “Fazantenpaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Medio 1920-1940, Duitsland.

    "Pheasant pair". A multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Mid 1920-1940, Germany.
    No longer available
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544
    Claude Satel

    “Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;

    "Frans coastal landscape". Oil paint on board. Signed;
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #450

    Een 18 kt wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct. 6,70g

    An 18 kt white and yellow gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.
    No longer available
    Dim. 6,70g
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #19
    Henry William Cotman
    Period: 1876-1938

    “The Cathedral, Antwerp”. Potloodtekening. Getiteld en gesigneerd. Diverse tentoonstellingen en uit bezit van de familie van de kunstenaar.

    "The Cathedral, Antwerp". Pencil drawing. Titled and signed. Featured in various exhibitions and from the artist's family collection.
    No longer available
    Dim. 35 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #408

    Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.

    A blue and yellow Chinese porcelain decorative plate with dragon motifs. Marked at the bottom, 20th century.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.

    An Art Deco stool with a colorful fabric seat.
    No longer available
    Dim. 61 x 59 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #299

    Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.

    Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Émile Louis Foubert

    “Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.

    "Nude portrait" & "Sint Jansteen". A drawing on paper. Signed at the top EM Foubert '80. Attached is a proof print on paper, with the inscription "given to Emiel Foubert on the occasion of his 70th birthday", with signature.
    No longer available
    Dim. 20 x 15cm & 23 x 29cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #255

    Een militair parade-kostuum met bijhorende kepi en een badge met opschrift Reigersvliet.

    A military parade costume with matching kepi and a badge inscribed Reigersvliet.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.

    An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.
    No longer available
    Dim. 63 stuks
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    “Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    "Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly.
    No longer available
    Dim. 37 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een art-nouveau tafellamp mer verchroomd metalen voet. Dient opnieuw bedraad te worden.

    An Art Nouveau table lamp with chromed metal base. Needs to be rewired.
    No longer available
    Dim. h 32 cm (lampvoet)
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More