Other lots in this auction
-
#173Een kolompendule van zwartgelakt hout met getorste zuiltjes, verguld brons en inlegwerk van messing, parelmoer en schildpad.
Pendule de cheminée en bois laqué noir à colonnes torsadées, bronze doré et incrustations de laiton, nacre et écaille.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#436NainPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 161 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#315Een 18 K geelgouden ring bezet met een kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80 / 120 -
#490Goebel, Germany“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.No longer availableDim. 20 x 39 cmEstimate: € 30 / 35 -
#471Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.
Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 40 & 45 cmEstimate: € 125 / 140 -
#9Frans Van ImmerseelTwee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.
Immerseels bicoloresNo longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#244S. De Leener“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#308Een balustervormige lampenvoet van crackleware.
Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.No longer availableDim. h: 72 cm (m.k.)Estimate: € 20 / 30 -
#394Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“De Machinatie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986. Vergezeld van de afgebeelde schedel.
La Machination. Huile sur toile. Signée et datée 1986. Accompagnée du crâne représenté.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 200 / 300

