#25Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een licht blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une pierre bleu clair.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 300 / 350 -
#132Pierre Verbeken“Havenzicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#406Ernest Claes“Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.
“Ik en De Witte”. Première édition numérotée avec dédicace. Ed. Standaard Boekhandel, Anvers 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#504BarbieThe peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#616Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
#264“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
#50Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,45 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 400 / 500 -
Deux plats en étain, un de Bruges du XVIIIe siècle et un avec une représentation gravée d'Henri IV.No longer availableDim. Ø: 38 & 41 cmEstimate: € 120 / 140