#34Van der Borght
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#298
Twee verschillende houten wandvitrinekastjes.
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
#176
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#279Van Mulders
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40/55 -
#36
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#387Eumig
#5
#47Dunhill, Paris
Een humidor. Met sleuteltje.
Une cave à cigares. Avec clé.No longer availableDim. 10 x 19 x 25 cmEstimate: € 40/50