Similar lots by type
-
#1093Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#650Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300 / 400 -
#399Royal Albert Bone ChinaEen lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.
Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#161Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300 / 400 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1098Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#997Villeroy & BochEen schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#879Albath & KaiserEen lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#406Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1073Vacchetti Essevi“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#426Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#234LimogesEen siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.
Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#578Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1075Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1105Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#651Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#812M.I. HummelEen lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 8,5 - 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#661Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#645Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,80 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,80 ct et de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 9,42 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#897Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1035Een eikenhouten Windsorschommelstoel. Engeland, XIXde eeuw.
Chaise à bascule Windsor en chêne. Angelerre, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#422Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een terracotta paard naar een voorbeeld uit de Tangperiode. Zonder poten.
Un cheval en terre cuite d’après une oeuvre de la période Tang. Sans jambes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#346Een tapisserieraam ofte “métier” van gedraaid hout en met een opbergvak voor en met garens. Eerste helft XXe eeuw.
Métier à tisser en bois tourné et avec cage pour les fils. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#116Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Het Kasteel van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Le Château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 80 x 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#987Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#696Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#957Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.
Un lot de vases en cristal divers comprenant un vase bleu, un mauve et trois vases incolores.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1082Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 100 / 150

