Other lots in this auction
-
#136
Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
Un buffet style Régence en chêne à deux portes moulées.No longer availableDim. 123 x 131 x 51 cmEstimate: € 50 / 100 -
#685
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#624
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300 / 500 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 250 -
#39Pierre-Yves TrémoisPeriod: °1921
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622
Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#583
Tien eetstokjesleggers van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van liggende personages. In twee etuis.
Dix porte-bâtons pour bâtons dînatoires en porcelaine de Chine en forme de personnages couchés. Dans deux étuis.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#187
“Tiffany Avril”. Een vaas van iriserend glas. Onderaan gemerkt.
“Tiffany Avril”. Un vase en verre irisé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 300 / 350 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200 / 220