Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
HDV, Boulogne sur Mer.

Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.

Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.
Dim. H. 36 cm
SKU: 1112180348.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #304
    G. Duval

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #792

    Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.

    Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.

    Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #330

    Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.

    Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #279
    Floris Jespers

    “Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    ”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #714
    Jules Van Paemel
    Period: 1896-1968

    “Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #412

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een gebeeldhouwd salongarnituur in Louis-Philippestijl, bestaande uit twee fauteuils en een zitbank. Bekleding versleten en poot van de zitbank beschadigd.

    Un ensemble de salon sculpté style Louis Philippe, comprenant deux fauteuils et un canapé. Le revêtement est usuré et un pied de canapé est endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #625

    Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.

    Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.
    No longer available
    Dim. 195 x 140 en 80 x 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #22
    Edmond Van Dooren
    Period: 1895-1965

    “Kasteel op een rots”. Gravure. Gesigneerd en met opdracht van de kunstenaar.

    ”Château sur rocher”. Une gravure. Signée et avec dédicace de l’artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #595

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More