Other lots by Lalique
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#658Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
#5Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#225Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#143František Jirák TATRAPeriod: 1960“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
A semi-circular English sideboard/console cabinet, veneered and with a glass top.No longer availableDim. 92 x 131 x 62 cmEstimate: € 80 / 120
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#590Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
An 18 kt yellow gold art deco pocket watch.No longer availableDim. bruto: 49,75 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Lladro‘We can’t play’, een Lladro beeld, modelnr 5706 in originele verpakking.
"We can't play," a Lladro figurine, model number 5706 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#571‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240