#755
Een Chinese vaas met 3 figuren en florale decoratie.
#144
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300/400 -
#594Aertsens
#446
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938
“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#713
Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#697
Een groot stuk Amethyst op staander.
#284Jules Dubois
Een strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#183
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#765
Een midcentury glaspasta vaas, onderaan onleesbaar gesigneerd.
A midcentury glass paste vase, signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40/60 -
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984
“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50/60