Similar lots by type
-
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
Other lots in this auction
-
#230
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. -
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge. -
#604
‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.
'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures. -
#184Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In a gilded frame. -
#587Bulls
Een matzwart racefiets van het merk Bulls, 20 versnellingen. Maat 56.
A matte black racing bike by the brand Bulls, 20 gears. Size 56. -
#371AMC
Een art-deco vaas gemerkt AMC. gedecoreerd met Chinese figuren.
An art-deco vase marked AMC, decorated with Chinese figures. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#21Capodimonte
Een vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.
A vintage porcelain table lamp featuring a sculpture of a girl with 2 doves and a fabric shade. Marked and labeled Capodimonte. Signed at the bottom. -
#215
“Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Theology and Philosophy." Two solid wood sculpted panels depicting the sciences and arts originating from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp. -
#458
Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
A pair of Chinese porcelain square lidded vases, decorated with warriors. -
#293
Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
A three-piece fireplace set in marble and copper consisting of a clock and two candlesticks. The clock is inscribed with H. Six Bruges. -
#331Gres Cabochard
Een factice van glas en kristal. Onderaan gemerkt.
A faceted glass and crystal factice. Marked at the bottom.