#792
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#281
#388
Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
#3
Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
#715
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#788
Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
#433
#787
#393
Twee koperen juwelenkoffertjes met bloemendecors in reliëf.
#121
Een koperen kruis met twee bloemenvazen.
#767
Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
#381
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
#758
#494
#119Bernard Cathelin
“Bloemenvaas”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/175 buiten de plaat.
“Vase à fleurs”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/175 hors planche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#725
Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#158
Dans met de slang. Brons naar L. Bernstamm.
#268
#751
#623
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60/80 -
#2Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Stillevens”. Twee etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
#89Jef ClaesenPeriod: 1878-1965
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Paysage de la Lande”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#346
Mechanisch wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 180 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#271
Twee glazen stolpen met heiligenbeelden.
#722
Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/60