#287Laroui
Een set van vier Italiaanse dekselpotten van polychroom aardewerk.
A set of four Italian covered pots made of polychrome earthenware.No longer availableDim. h - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#540
Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.
#28
Een apothekersweegschaal in haar vitrine.
A pharmacy scale in her display case.No longer availableDim. 37 x 35 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#460
#558
Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
#361
Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#437
Lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten decor, gemerkt onderaan.
#651
#114René ClarotPeriod: 1882-1972
“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#261
“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#583
Een paar meerarmige kandelabers in massief messing, beide met 5 lichtpunten. Gesculptuurd reliëf in Napoleon III-stijl. Midden 20e eeuw.
A pair of solid brass multi-armed candelabras, both with 5 light points. Sculptured relief in Napoleon III style. Mid 20th century.No longer availableDim. 51 x 21cmEstimate: € 100/150