#132Jano SokolPeriod: 1909-1983“In stoet met het vee naar de kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
"En procession avec le bétail à l'église". Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 50 x 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#113Een zittend hondje van gepatineerd brons.
#335Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.
#685Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#72W. Arickx“Stilleven met Chiantifles, koperen waterketel en fruit”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 10-10-60.
"Nature morte avec une bouteille de Chianti, une bouilloire en cuivre et des fruits". Huile sur toile. Signée et datée 10-10-60.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 350 / 450 -
#148Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp in de stijl van de personages van Beatrix Potter.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe d’après les personages de Beatrix Potter.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#30Een 14 K geelgouden schakelarmband.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100