Other lots in this auction
-
#236
Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300/400 -
#561
Japanse wakizashi met lederen schede (scheurtje), voorzien van een werpmesje met bronzen grip, deels verguld. Plantvormige tsuba met vergulde details.
Wakizashi japonais à gaine en cuir (fissure), munie d’un petit couteau à manche en bronze, partiellement doré. Tsuba de forme végétal avec détails dorés.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 100/150 -
#199Jos Stallaert
“Steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Briqueteries”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 200/250 -
#503Steiff
Twee reclamepanelen in email.
Deux panneaux publicitaires en émail.No longer availableDim. L. 40 - 48 cmEstimate: € 40/50 -
#594Hildebrandt
“Vrouwenfiguur”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“Personnage féminin”. Eglomisé. Signé.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#229
Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300/400 -
#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
Assiette à l’éventail bleue et blanche en faïence de Delft. Marque de De Klauw.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een antiek aardewerken kruikje.
Petite cruche en faïence ancienne.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#765
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#8Hergé-Moulinsart
“Tintin au Congo”. Een miniatuurauto in een plastic displaydoosje. Copyright onderaan.
“Tintin au Congo”. Voiture miniature dans la boîte en plastic transparent. Copyright sous la base.No longer availableDim. L. 14,5 cmEstimate: € 30/35