Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.
Dim. h: 150 cm
SKU: 2509180331.
Categories: Metaal, Verlichting.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.

    Un pied de lampe en bronze en forme de monsieur à haute forme avec un parapluie et un abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #764

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.

    Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.
    No longer available
    Dim. H: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #613

    Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.

    Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #153

    Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.

    Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #761

    Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.

    Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #629

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #618

    Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre en concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #333

    Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.

    Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.

    Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm b: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #433

    Een reeks van drie metalen Boeddhahoofden in oplopende groottes.

    Une série de trois têtes de Bouddha de tailles différentes - petit, moyen et grand.
    No longer available
    Dim. h: 23 -29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #619

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #786

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308

    Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.

    Une paire de lampes murales en laiton à abat-jour en verre satiné en forme de coquillages.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #623

    Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #803

    Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #612

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #257

    Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #323
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.

    Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.

    Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.
    No longer available
    Dim. l: 3,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #38

    Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de candélabres en style Adam.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #666

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #355

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #452
    Jozef W. Cornelis
    Period: °1941

    “Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.

    ”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een benen lijst. Gesigneerd Huro (?).

    Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement en os.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #542

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Snel.

    ”Vue forestière”. Huile sur toile. Porte la signature: Snel.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #36

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #33

    Twee groepjes van polychroom porselein in de vorm van twee engeltjes met een bloemenmandje. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes en porcelaine polychrome en forme de deux anges et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles de Tahiti grises de 9,90 mm.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 550
  • #336

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #54

    “Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.

    “Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #804

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    Een oude houten speculaasplank met zes figuurtjes.

    Une planche à spéculoos à six figures.
    No longer available
    Dim. 46 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #424
    Hergé

    “Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.

    “Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More