#626
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#538
Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
#465
Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40/60 -
#143
Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500/2000 -
#655
Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
#437Baoule
Een Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#501Naïn
Een groot Iraans handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#349
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”
#354
Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80/120 -
#65NATAN
Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 13 x 25cmEstimate: € 100/150