#700Louis Vuitton
Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30/40 -
#519Mori Yomoud
Een Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#32
Een geslepen spiegel in vergulde lijst naar barok voorbeeld.
#654
Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70/80 -
#413
Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
#309Ralph CzikanPeriod: 1867-ca 1931
‘Zomers gevelzicht met rozen’, waterverf op papier, getekend en met aanduiding Ascain.
'Summer facade view with roses', watercolor on paper, signed and indicating Ascain.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#280Sheaffer
Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#553
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel.
#649W. GERMANY
Een lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
#53
Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80/120 -
#289
“De Bloemenverkoopster”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"The Flower Seller". Charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#173
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 600/800