Similar lots by type
-
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120/180 -
#226
Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#684Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#266
Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350/500 -
#690
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#536
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/140 -
#560Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#518
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#345
Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50/80 -
#698
Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40/60 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#246
Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#523
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#176
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#256
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#516
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#206
Mechelse tafel met leeuwenkoppen.
Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 35/40 -
#116
Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150/250 -
#166
Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500/600 -
#696
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#216
Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#146
Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250/400 -
#699
Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#251
Een oude Philips lichtstraler voor de fysiotherapie. Met beschermiingsbrilletje. Jaren ‘40.
Un ancien radiateur de lumière Philips pour la physiothérapie. Avec lunettes de protection. Années 1940.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50/80 -
#374
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65/75 -
#162William-Redmore Bigg.
“Wintertafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd (midden op de kar). Herdoekt. Kleine schade in de recht onderhoek.
"Scène d'hiver." Huile sur toile. Signée (au centre sur le chariot). Retoillée. Petits dégâts dans le coin inférieur droit.No longer availableDim. 102 x 128 cmEstimate: € 600/800 -
#106
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400/600 -
#575
Een antieke officierssteek. In originele hoedendoos.
Une bicorne d'officier ancien. Dans la boîte à chapeau d'origine.No longer availableDim. H:13cmEstimate: € 80/100 -
#140
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,06 ct.No longer availableDim. 6,33 gEstimate: € 1000/1200 -
#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350/500 -
#421
Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.
Meuble de peintre chinois en bois à quatre tiroirs derrière deux portes.No longer availableDim. 36 x 39 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#608Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/70 -
#635
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. H: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#267Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#351Val Saint Lambert
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60