#667Daum, Nancy
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
#323Muller Frères, Luneville.
Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
#317
#3
#651
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#647
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#773
Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#688
Modern kunstwerk in glas.
#343
#829
#287
#805
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400
#424Kashgai
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Carpette d’Orient en laine. Faite main.No longer availableDim. 170 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#161
#104Apol
‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
#383
Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt Val Saint-Lambert, evenals een kristallen asbak en een andere vaas.
Un vase en cristal taillé bleu dans la masse. Val St. Lambert. Aussi un cendrier en cristal et un autre vase.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#498
Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.
Un grand plat en porcelaine. Imari, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#661
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
#734Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50/70 -
#296
Een sober tweedeursbuffet.
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#461
Une tête de clown en porcelaine polychrome. Porte la marque Lladro. Avec un petit socle en bois.No longer availableEstimate: € 60/80