Similar lots by type
-
#773
Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un vase en pâte de verre avec un pied torsadé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#651
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#667Daum, Nancy
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#323Muller Frères, Luneville.
Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#385
Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.
Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#343
Een designcoupe en een kruik van resp. bruin en blauw glaspasta. Italiaans werk.
Une coupe design et une cruche en pâte de verre brun et bleu. Travail italien.No longer availableDim. l: 62; h: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#688
Modern kunstwerk in glas.
Oeuvre d’art moderne en verre.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 65/80 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#3
Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#829
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#287
Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/100 -
#647
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#317
Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.
Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#212
Een houten spiegel van zwartgelakt hout in de stijl van Boulle met imitatieschildpad en koperen inlegwerk en versierd met verguld bronsbeslag.
Un miroir en bois laqué noir, style Boulle, décoration en écaille et cuivre incrusté et montures en bronze.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#565
Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.
Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#479
“Vlaams landschap”. Aquarel op papier. Draagt een monogram: Buyse.
”Paysage Flamand”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme: Buyse.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#318
Koffie-en theeservies van verzilverd metaal, twee stuks gemerkt E.P.N.S. We voegen er een dienblad gemerkt Wiskemann aan toe.
Un service à thé et café en métal argenté, deux pièces portent la marque E.P.N.S. Nous ajoutons un plateau portant la marque Wiskemann.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#634
Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. 85 x 92 cmEstimate: € 60/80 -
#626
Een console met twee niveaus in Engelse stijl.
Une console à deux niveaux de style anglais.No longer availableDim. 152 x 46 x 79 cmEstimate: € 300/500 -
#198
Een gedeeltelijk bestek van zilver, bestaande uit 20 kleine vorken, 16 kleine lepels, 19 grote lepels en 22 grote vorken.
Une partie d’un couvert en argent, comprenant 20 petites fourchettes, 16 petites cuillères, 19 grandes cuillères et 22 grandes fourchettes.No longer availableDim. 4107,94 gramEstimate: € 1000/1200 -
#557
Een grote schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. XIX eeuw.
Un grand plat en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de fleurs. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 180/220 -
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#693
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50/80