Other lots in this auction
-
#624“Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’
“Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#631Barreau“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.
Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.No longer availableDim. 13,5 x 26 x 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#135Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 600 / 700 -
#152“Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.
Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#226Een gefineerde vierdeurskast met een uitschuifbaar blad en versierd met verguld bronsbeslag. Tijdperk Empire.
Armoire à quatre portes en bois de placage, avec tirette et décorée de bronzes dorés. Epoque Empire.No longer availableDim. 195 x 116 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#535Een houten beeld van een Guanyin gezeten op een duif. Sporen van polychromie. Chinees werk.
Une statue en bois d'un Guanyin assis sur un pigeon. Traces de polychromie. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262“De aanbidding der wijzen”. Gravure. P.P. Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.
L'adoration des mages . Gravure. P.P.Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429Hagl (?)“Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.
Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#102“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw. Gesigneerd ‘P. Allen’.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau dans l'esprit du XVIIème siècle. Signée P. Allen .No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#68Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120






