Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.

Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.

Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.
SKU: 2510160781.
Category: Strip.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #781
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #793
    Jef Nys

    “De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.

    “De belevenissen van Jommeke”. Lot de 157 albums de bandes dessinées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #787
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.

    “Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #779

    Een lot van vijftien strips, waaronder zeven albums van Kuifje en enkele andere uitgaven uit het weekblad Kuifje.

    Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #797

    Een gevarieerd lot van 88 strips, waaronder ‘Bob Morane’, ‘Yoko Tsuno’, ‘Axel Moonshine’, ‘Luc Orient’, ‘Ravian’, ‘Pieter Aspe’, ‘De laatste Tempelier’, ...

    Lot de 88 albums de bandes dessinées dont Bob Morane, Yoko Tsuno, Axel Moonshine, Luc Orient, Ravian, Pieter Aspe, De Laatste Tempelier etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #757

    Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.

    Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #791
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.

    “De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #753

    Een lot van 50 strips, waaronder Lucky Luke, De Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen, ...

    Lot de 50 albums de bandes dessinées, e.a. Lucky Luke, Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen,...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #774
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Drie oude albums: “De wolkeneters”; “Prinses Zagemeel” & “De snorrende snor”. We voegen er acht promotionele albums aan toe.

    “Suske en Wiske”. Trois anciens albums: “De Wolkeneters”, “Prinses Zagemeel” et “De Snorrende Snor”. Nous ajoutons huit albums promotionnels.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #763

    Een gevarieerd lot van 106 strips, waaronder vakantie- en verzamelalbums, comics, ‘Sammy’, ‘Biebel’, Blake & Mortimer’, enz,

    Lot varié de 106 albums de bandes dessinées dont albums de vacances et de collection, comics, Sammy, Biebel, Blake en Mortimer etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #767
    Studio Vandersteen

    Een lot van 28 albums, waaronder ‘Jerom’, ‘Safari’, ‘Bessy’ & ‘Robert en Bertrand’. We voegen er twee albums van ‘Zilverveer’ aan toe.

    Lot de 28 albums de bandes dessinées, dont Jerom, Safari, Bessy et Robert en Bertrand. Nous ajoutons deux albums de Zilverveer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #75

    Een dameshorloge en armband bezet met markasiet, een armband, twee ringen en twee hangers en een broche van zilver bezet met fantasiestenen. 925 en 835 ‰.

    Montre de dame et bracelet sertie de marcassite, un bracelet, deux bagues et deux pendentifs et une broche en argent sertis de pierres de fantaisie. Argent 925 et 835‰.
    No longer available
    Dim. 79,25 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #300

    Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.

    Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #288
    W. Goebel

    Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1959.

    Statuette de la Sainte Vierge en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base ainsi que la date 1959.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #306

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 & 187 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259
    Joseph Julius Heffner
    Period: 1877 - 1951

    “Duits rivierlandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre allemand en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 85 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #609

    Een Indische tangka op zijde.

    Tangka sur soie. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 112 x 77 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #179
    Prosper Bosteels
    Period: 1881-1964

    “Zicht op Baasrode”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.

    “Vue à Baesrode”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #89

    “Les Sabots.” Naar een origineel van François Boucher. Ets op papier.

    “Les Sabots”. D’après un original par François Boucher. Eau-forte.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #746

    Een paar fauteuils van gebeeldhouwd mahoniehout, bekleed met beige fluweel. Louis-Philippe.

    Paire de fauteuils en acajou sculpté recouverts de velours beige. Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #474

    “Paar kubistische vrouwenfiguren”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd H.K.

    “Paire de femmes cubistes”. Technique mixte. Monogrammée H.K.
    No longer available
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #33
    Nepal

    Reisboterpot met koperen montuur en deksel en met een lederen draagriem. Butan.

    Beurrier de voyage en bois aux montures en cuivre et à ceinture d’épaule en cuir. Butan.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #606

    Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.

    Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More