Similar lots by type
-
#4ChristofleEen lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#532Anto Diez“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#74Marcelle Meyers“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50 / 100 -
#747Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#89Marcelle Novaretti“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Mariette Lydis“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#398Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
Un lot de métal argenté, comprenant un porte-bouteille, un plateau Wiskemann, deux seaux à glace, une sonnette, une cuillère dans un étui, un étui et six petites cuillères à poussins et un étui de douze fourchettes à dessert par Christofle.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#56Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites commodes en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 cm, b: 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#751Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
Vase en porcelaine dite bleue poudrée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#444Een lot van twaalf bruin glazen apothekerspotten. Originele doppen grotendeels manco.
Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#14Kurt Peiser“Gamins de pêche”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Gamins de pêche”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 50 / 100 -
#229Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 15,06 gEstimate: € 600 / 800 -
#636SarouckHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal islimi motief met herati bloemen op roestbruine fond. Brede herati boord met blauwe fond.
Tapis in laine noué main. Motif islimi central aux fleurs herati sur fond rouille. Large bordure herati sur fond bleu.No longer availableDim. 410 x 270 cmEstimate: € 400 / 600 -
#298Een witmetalen kerstboom met twaalf kaarsenhouders.
Un sapin de Noël en métal blanc à douze bougeoirs.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#602Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214“Landchap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952“Gevel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Façade”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 120 / 200

