#59R. Van der Cruyssen“Nachtelijk straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Scène de rue nocturne. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289R. Vermeylen“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
#425Een langgerekt Afrikaans houten masker.
#287Een reeks van vier glazen kaarsenhouders met een decor van herten en bomen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
#10De GreefEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
#26Een liturgische bronzen aquamanile.
#364Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50