#69“Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
#411Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
#461Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613Een paar kindjes van zandsteen.
#650MoriEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#556“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
#530SABAEen elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type DWP 20. Bouwjaar 1933.
#531Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#100Een 18 karaats geel gouden halsketting bezet met schakels en bolletjes.
#17Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.
Garniture à écrire dans la boîte d’origine. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30 / 40