Other lots by Chevalier
Similar lots by type
-
#622
“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
"The pineapple carrier." A sculpted solid wood statue of a man. African artwork. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#206Chesterfield
Een set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
A set of 2 brown leather Chesterfield armchairs, 3-seater and 2-seater. -
#516Ron Arad Kartell
“Sillas”. Een lot van 8 design stapelstoelen, metalen frame en kunststoffen zitting, FPE. Ontwerp door Ron Arad voor Kartell.
"Chairs". A lot of 8 design stacking chairs, metal frame and plastic seat, FPE. Designed by Ron Arad for Kartell. -
#512
“Bidjar”. Een handgeknoopt Iranees tapijt.
"Bidjar". A hand-knotted Iranian carpet. -
#56
Een vintage minimalistisch ladekastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs. -
#96
Een Mid-Century design houten plantenstandaard met 12 meerkleurig formica plateau’s. Stijl Expo Brussel ‘58.
A Mid-Century design wooden plant stand with 12 multicolored formica shelves. Expo Brussels '58 style. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#196
Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors. -
#346
Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.
An Art Deco stool with a colorful fabric seat. -
#36
Een antieke bolderkar in hout, vroeg 20ste eeuws.
An antique wooden cart, early 20th century. -
#366
Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
A child's chair made of folded beech wood with caned seat. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#86Willy Van Der Meeren Tubax
“Radar”. Een paar vintage design stoelen met gelakt houten zitvlak en metalen frame. Ontwerp door Willy Van Der Meeren voor Tubax.
"Radar". A pair of vintage design chairs with lacquered wooden seat and metal frame. Designed by Willy Van Der Meeren for Tubax. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#66J. & J. Kohn
Een design schommelstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting en rugleuning. Binnenin gemerkt, vroeg 20e eeuw.
A design rocking chair made of folded beechwood with caned seat and backrest. Marked inside, early 20th century. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#342
“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. -
#256
Een grote bronzen kandelaar, getorste stam op 3 klauwpoten in Renaissancestijl.
A large bronze candlestick with a twisted stem on three claw feet in the Renaissance style. -
#434Émile Louis Foubert
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
"Nude portrait." A lot of 2 drawings on paper. Signed at the bottom EM Foubert '80. -
#614Capaci
Een moderne design stalamp met 3 spotjes en gechromeerde arm, onderaan gemerkt.
A modern design floor lamp with 3 spotlights and a chrome arm, marked at the bottom. -
#76Gio PontiPeriod: 1960’s
“Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.
“Leggera”. A set of 2 chairs designed by Gio Ponti and manufactured by Cassina. Italy circa 1960. Both seats need to be redone. The Cassina stickers are no longer present. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom.
Other lots in this auction
-
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy. -
#287Elkington & Co
Een Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
An English silver-plated coffee set. No. 2498.Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#167Delvaux
Een vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir". -
#298H Cerf
Een vintage draagbaar, analoge seismograaf in houten vitrinekast. Boven gemerkt.
A vintage portable, analog seismograph in a wooden display case. Marked on top. -
#449Armand Demeulemeester
“Abstract bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘69.
"Abstract forest view". A painting, oil on canvas. Signed and dated '69 at the bottom. -
#322
Een lot van twee 19e eeuwse borden in faience. Met plexiglazen staanders.
A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands. -
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom. -
#510
Tien langspeelplaten. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), Frankrijk 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Nederland (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), België. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Duitsland. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Duitsland 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Nederland 196(..)
Ten long playing records. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), France 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Netherlands (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), Belgium. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Germany. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Germany 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Netherlands 19(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#398
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
An orange metal desk lamp, adjustable. Unmarked. 1950s design. -
#180
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.Place a bid ›Estimate: € 400/450 -
#162
“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters. -
#163
Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.