#248
Een sabel in een ijzeren schede.
#552Val Saint Lambert
#579
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
#668
Een vaasje en een kannetje van geslepen en rood gedubbeld Boheems kristal.
#220
#467
“De hand van Rodin”. Een gipsen beeld naar de bekende voorstelling.
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
#332Coquet
“Hoevezicht.” Olieverf op paneel.
#26
Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
#147Willy Vandersteen
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Dolle Musketiers". Première édition 1953. Bon état, dos fendu, petits accidents de bord au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. Pages du milieu lâches. - "De Tamtamklopper". Première édition 1953. Etat correct, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Knokkersburcht. Première édition 1954. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couver(..)No longer availableEstimate: € 350/400