Similar lots by type
-
#800Een grote trumeauspiegel, bovenaan versierd met lauwerkransen en -guirlandes.
Un grand trumeau, décoration de feuilles de laurier et guirlandes.No longer availableDim. 172 x 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#706Een butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#541Een okimono van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittend meisje. Onderaan gesigneerd.
Un okimono en ivoire sculpté en forme de jeune fille assise. Signature à la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#501Een gebeeldhouwd houten koekoeksklok met jachtdecor. Met slinger en gewichten.
Un coucou en bois sculpté, décor de chasse. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#628Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#741Matchbox King Size K-13“ERF Ready Mix concrete truck”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”ERF Ready Mix concrete truck”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Wollen Perzisch tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 278 x 158 cmEstimate: € 60 / 80 -
#827Een lot XIXde eeuwse Chinees porseleinen borden. Meerdere haarscheuren, en één hersteld.
Un lot d’assiettes en porcelaine chinoise du XIXème siècle. Plusieurs cheveux, et réparation sur une assiette.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#301Lot analoog fotomateriaal met o.m. een Voigtländer Bessa, een Nikon met diverse lenzen, een Minolta Vectis e.a.
Un lot de matériel de photographie, comprenant e.a. une Voigtländer Bessa, une Nikon avec différentes lentilles, une Minolta Vectis, ...No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#495Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.
Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.No longer availableDim. h: 31 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#268Een damhertengewei op muurplaat.
Un bois de daim sur attache murale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120

