Other lots by Val St-Lambert
#670Val St-Lambert
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#427Val St-Lambert
Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
#303Val St-Lambert
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200
#23
Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
#411
#733
Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
Une baïonnette de la Première Guerre Mondiale et un fourreau laqué gris.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#201
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
#362Pierre Alechinsky
Affiche Arenthon. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#59Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
”Patinage sur glace”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#584Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
#300
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten in bloemvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct. en 12 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants en forme de fleur ayant un poids total de ± 2,45 ct et de douze rubis ayant un poids total de ± 15 ct.No longer availableDim. 18,87 gEstimate: € 3200 / 4000 -
#325
#568
Een reeks van vier mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#150
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1700 / 1900