Other lots by Val St-Lambert
-
#670Val St-LambertEen serie van zes wijnglazen met diverse kleuren van geslepen kristal. Met merk en label. Gepresenteerd op een verzilverd metalen schotel.
Une série de six verres à vin en cristal taillé et de différentes couleurs. Marque et label. Présentation sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22 / 26 -
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#303Val St-LambertEen grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#69Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Een bajonet en schede voor een Lee Enfield MKII. N°4. Periode 1939 - 1945.
Une baïonnette et son fourreau pour un Lee Enfield MKII. N°4. Période 1939 - 1945.No longer availableDim. L 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une carpette oriental en laine nouée main, décor de fleurs.No longer availableDim. 194 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#815Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine.
Une statue d’Egypte. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#219Verrerie Leroy de Paris“Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du Verre.” Affiche van de wereldtentoonstelling van 1894 te Antwerpen met geweven glas.
”Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du verre”. Une affiche de l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. 43 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140 / 150 -
#564Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#750Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#412“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#382KuifjeEen modelauto van Moulinsart, een vel postzegels “Hergé”, een pin met de maanraket.
Une voiture modèle Moulinsart, une feuille de timbres poste “Hergé” et un pin avec une fusée lunaire.No longer availableEstimate: € 25 / 30

