Other lots by Val St-Lambert
-
#670Val St-Lambert
Een serie van zes wijnglazen met diverse kleuren van geslepen kristal. Met merk en label. Gepresenteerd op een verzilverd metalen schotel.
Une série de six verres à vin en cristal taillé et de différentes couleurs. Marque et label. Présentation sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22/26 -
#427Val St-Lambert
Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30/35 -
#303Val St-Lambert
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
Un grand vase vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#56
Een eikenhouten dagobertstoel met opengewerkte rug en met twee hoofdjes.
Une chaise Dagobert au dos ajouré et deux petites têtes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de croix.No longer availableDim. 23,15 gEstimate: € 500/600 -
#601
Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.
Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550/600 -
#675
Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200/240 -
#576Indo Mir
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 294 cmEstimate: € 200/260 -
#340
Een paar art nouveau 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes en drie bezet met parels.
Une paire de boutons-manchettes en or jaune 18 ct Art Nouveau et trois autres sertis de perles.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 150/200 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#799
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#604
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180/240 -
#554
“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#92
“Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.
”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#182
Een gebeeldhouwd halmeubel met trapeziumvormige doorsnede. Omstreeks 1800.
Un meuble de vestibule sculpté, panses en trapèze. +- 1800.No longer availableDim. 200 x 131 x 53 cmEstimate: € 300/500