Similar lots by type
-
#328
Een herdenkingsbierpul van het 8e Duitse Infanterieregiment 169 van de reservisten. 1899- 1901. Met een tinnen deksel, versierd met een drinkend soldaat en een Duits wapen.
Chope commémorative de la 8ième Infanterie Allemande 169 des réservistes. 1899-1901. Couvercle en étain décoré d’un soldat allemand et d’une armorie allemande.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510
“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#604
Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450 / 550 -
#1
Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#4
Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#475
“Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.
“Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#755
Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#578
Afrikaans reliekschrijn van gebeeldhouwd hout met diverse deurtjes waarop en waarachter handgeschilderde bijbelse taferelen. Paneeltjes gedecoreerd met laagreliëfs. Ethiopië.
Reliquaire africain en bois sculpté présentant plusieurs petites ports avec des scènes bibliques peintes à la main. Les extérieurs décorés de reliefs. Ethiopie.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#693
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#208
“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#539
Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#423
Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#92Etablissements “IXU”
Een elektronisch stralingsapparaat voor medische doeleinden. Jaren ‘20.
Appareil électronique médical des années 20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#719
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#728
Drie diverse juwelendoosjes, één bekleed met hoorn, één met rode lak en één Japans met spiegeltje.
Trois boîtes à bijoux diverses, une recouvert de corne, une en laque rouge et une japonaise au miroir intérieur.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#643
Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#583
Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678
Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#725
“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#226
Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout, sober versierd met guirlandes en schelpen. Slijtage.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Subtilement décorée de guirlandes et de coquilles. Usures.No longer availableDim. 213 x 160 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18
Koffiestel van verzilverd metaal. Koffie-, melk- en suikerpot gemerkt EPNS en een toegevoegd dienblad.
Garniture à café en métal argenté. Cafetière, pot à lait et sucrier. Marqués EPNS. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#432
Twee Märklin spoorwegbruggen en een Bing spoorwegoverweg. Medio XXste eeuw.
Deux ponts de chemin de fer Märklin et un passage à niveau Bing. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#629
Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#14
Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#135
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#276
Een handgeknoopt wollen Shiraz tapijt.
Tapis Shiraz en laine. Noué main.No longer availableDim. 309 x 212 cmEstimate: € 200 / 240 -
#429
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#64Willem Paerels
“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 49/100 buiten de plaat.
“La rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et numérotée 49/100 hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#177
Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#568Delvaux
Een lederen handtas. Model Brillant. Met stofhoes.
Sac à main en cuir. Modèle Brillant. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 500 / 550