Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Russische huisicoon, versierd met bladericonen van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.

Een grote Russische huisicoon, versierd met bladeren van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.

Grande icône russe encadrée par des feuilles d’or. Vers 1900.
Dim. 53 x 48 cm
SKU: 0702170552.
Category: Icoon.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #133

    Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #698

    Een lot van twee grote en twee kleine iconen, waarvan drie met koperen riza.

    Lot de deux grandes et deux petites icônes dont trois aux rizas en cuivre.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 & 13 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #24

    Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.

    Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #441

    Een houten doosje met schuivend deksel, versierd met ingelegde motieven van ivoor en paarlemoer.

    Petite boîte en bois à couvercle glissant, décoré d’incrustations en ivoire et nacre.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #443

    Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.

    Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #823

    Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.

    Table à abattant anglaise à tablette chantournée.
    No longer available
    Dim. Ø 78 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #542
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    “Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.
    No longer available
    Dim. 21 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #502

    Een grote geode van bergkristal.

    Grande géode en cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #732

    “Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.

    “Monde Fantastique Egyptien”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Dim. 52 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #803

    Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een tinnen klepkan, een koperen kruisbeeld, petrischaaltjes, een zilveren servetring, enz.

    Ensemble très varié comprenant une verseuse couverte en étain, un crucifix en cuivre, des plat pétri, un rond de serviette en argent etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #149
    Alfred Schenk

    “Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #806

    Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.

    Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Een vaas van polychroom porselein met decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More