Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Russische huisicoon, versierd met bladericonen van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.

Een grote Russische huisicoon, versierd met bladeren van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.

Grande icône russe encadrée par des feuilles d’or. Vers 1900.
Dim. 53 x 48 cm
SKU: 0702170552.
Category: Icoon.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #133

    Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #698

    Een lot van twee grote en twee kleine iconen, waarvan drie met koperen riza.

    Lot de deux grandes et deux petites icônes dont trois aux rizas en cuivre.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 & 13 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #9
    Paul Lauters
    Period: 1806 - 1875

    “Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.

    “Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een stormlamp van verzilverd metaal en glas, versierd met bloemenguirlandes en uitgewerkt met edeltin.

    Photophore en métal argenté et verre décoré de guirlandes de fleurs et aux détails en étain.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een parel.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants de taille ancienne et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #793
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé, coloré vert dans la masse. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #19

    “Dame met waaier”. Heliogravure.

    “Femme à l’éventail”. Héliogravure.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #734
    Hilde Hendrickx

    “De verzoening”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La réconciliation”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 84 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een bronzen inktstel in barokke stijl. Glazen recipiënten intact.

    Encrier en bronze de style baroque. Aux récipients en verre intactes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,77 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #420

    Een bank met roze gecapitonneerde bekleding op gedraaide eikenhouten poten met wieltjes.

    Canapé recouvert en tissu rose capitonné. Pieds tournés sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 145 x 145 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #107

    “De knuffelaarster”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zach.

    “La câlineuse”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More