#133Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 100 / 160
#216Een grote Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met sober inlegwerk. Kleine beschadigingen.
Grand bibliothèque anglaise à deux portes en placage d’acajou. Le bas à deux portes pleines et sobrement incrusté. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#498Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.
#776Drie mahoniehouten Regency stoelen met gebogen rug.
#175Een 18 karaats geel gouden halssnoer met parels.
#586Een tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl, gedragen door zeven zuiltjes op poten in H-verbinding en met een marmeren blad.
Table en chêne sculpté de style renaissance portée par sept colonnettes à entretoise en H. Tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#365Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes.No longer availableDim. 104 x 83 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#709Jan Wauters“Symbolische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat. Diepstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.
“Composition symbolique”. Litho. Signée et numérotée 190/250 hors planche. Cachet à sec du Centre Masereel à Kasterlee.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#57Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.
Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 25