Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Russische huisicoon, versierd met bladericonen van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.

Een grote Russische huisicoon, versierd met bladeren van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.

Grande icône russe encadrée par des feuilles d’or. Vers 1900.
Dim. 53 x 48 cm
SKU: 0702170552.
Category: Icoon.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Een lot van twee grote en twee kleine iconen, waarvan drie met koperen riza.

    Lot de deux grandes et deux petites icônes dont trois aux rizas en cuivre.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 & 13 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #133

    Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #514
    C. Platten (?)

    “Compositie met stoel en koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition avec chaise et vache”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #583

    Een cachepot van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor bloeiende struiken met vogels.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose aux arbustes en fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 800 / 840
  • #699

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4
    Dirk Baksteen

    “Zeilboot”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Voilier”. Gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 8 x 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #663

    Een vaas van polychroom porselein met decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #718

    Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

    Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #436

    Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.

    Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #576

    Een sobere dennenhouten tafel op zes gedraaide poten.

    Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 322 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #709
    Jan Wauters

    “Symbolische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat. Diepstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.

    “Composition symbolique”. Litho. Signée et numérotée 190/250 hors planche. Cachet à sec du Centre Masereel à Kasterlee.
    No longer available
    Dim. 56 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Twee verschillende zakhorloges met zilveren kast.

    Deux différentes montres de poche aux boîtiers en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Twee verschillende dozen van malachiet met stalen van halfedelstenen.

    Deux boîtes différentes en malachite contenant des échantillon de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 en 26 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More