#133Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 100 / 160
#54Frans Huysmans“Stilleven met uien”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#820Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
#239Een klokstel van zamak en marmer.
#122M. Bertrand“Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.
“Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.No longer availableDim. 48 x 58 & 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#47Kleine kolompendule. Veer te repareren.
#147Groep van drie reeën van zamak op marmeren sokkel.
#1JemaEen gestileerde haan van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Coq stylisé en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Drie dezelfde halssnoeren van ivoor.
Trois colliers semblables en ivoire.No longer availableDim. 198,85 gEstimate: € 60 / 100