#133Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
Lot de deux grandes et deux petites icônes dont trois aux rizas en cuivre.No longer availableDim. 23 x 18 & 13 x 11 cmEstimate: € 120 / 180
#664Een paar bolle dekselvaasjes, versierd met een meerkleurig landschapsdecor op blauwe fond en met vergulde details. Japans werk naar de XVIIIe eeuw.
Paire de vases couvertes sphériques décoré de paysages polychromes sur fond bleu aux détails dorés. Travail japonais d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#315Een eendeurskast van gesculpteerd eikenhout.
#649Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 133 - 144 & 145 - 150. Jaren ‘70.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 133 - 144, 145 - 150. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#203Een bronzen pendule gedragen door een olifant en getooid met een Chinees met een parasol.
Pendule en bronze portée par un éléphant et surmontée d’un Chinois à l’ombrelle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#38Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
#659Lot van 12 stuks grafisch werk: 3 litho’s met oorlogsthema’s onder Hendrik IV, Louis-Philippe en Napoléon III, door E. Simon, Strasbourg omstreeks 1870 (32 x 43 cm). Een Duitse gekleurde houtgravure met de slag bij Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gekleurde staalgravures met standbeelden van Raab naar Buys en van Wagner naar Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt medio XIXde eeuw. 2 litho’s: “Le Frère du Roi” en “Le Pape” naar de XIXde eeuw. 4 litho’s met heiligen, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x 36,5 cm(..)
Lot graphique 12 pièces: 3 lithos aux thèmes de la guerre sous Henri IV, Louis-Philippe et Napoléon III, par E. Simon, Strasbourg vers 1870 (32 x 43 cm). Gravure sur bois allemande représentant la bataille à Saarbrücken (54 x 33 cm). 2 gravures sur acier en couleurs aux statues par Raab d’après Buys et par Wagner d’après Riegel & Kuhn. Ed. Koehler, Darmstadt, milieu du XIXe siècle. 2 lithos: “Le Frère du Roi” et “Le Pape” d’après le XIXe siècle. 4 lithos aux saints, Arnz & Cie, Düsseldorf (50 x (..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#422“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120 / 200