#133Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 100 / 160
#20Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#472Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
#362H.W.L. BlooysKunstmap met zeven erotische litho’s. Gedateerd 1979. Map in potlood gesigneerd en genummerd 29/120.
Portefeuille à sept lithographies érotiques. Datées 1979. Couverture signé en crayon et numéroté 29/120.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#70Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 400 / 500 -
#720Een wit porseleinen terrine met polychroom decor van bloemen en vlinders. Kleine herstelde randschilfer. Met een handvat in de vorm van een plantenknoop. Onleesbaar gemerkt.
Terrine en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs et de papillons. Petite réparation au bord. Anse en forme d’une plante nouée. Marque illisible.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#118“een bronzen groep met vissen en een plantje op een zwart marmeren sokkel.
#537Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.
“Inondation”. Chromolithographie par Alfred Ost. Ainsi qu’une chromolithographie par Henri Cassiers.No longer availableDim. 32 x 51 & 54 x 37 cmEstimate: € 50 / 70