Similar lots by type
-
#698Een lot van twee grote en twee kleine iconen, waarvan drie met koperen riza.
Lot de deux grandes et deux petites icônes dont trois aux rizas en cuivre.No longer availableDim. 23 x 18 & 13 x 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#133Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#651Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#309Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct en een centrale zuivere diamant van ± 0,84 ct.
Collier aux maillons en or jaune et blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’un diamant pur central de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 22,20 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#56BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50 -
#696Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200 / 300 -
#509Mangbetu Eres“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#818Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#291Een theaterkijker van messing en paarlemoer en een verrekijker messing en mahoniehout.
Paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre et une longue vue en laiton et acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Jan Van Cleemput“Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1893.
“Bateaux de Pêche dans le port d’Ostende”. Huile sur toile. Signée et datée 1893.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 200 / 240

