#133Een recente Russische driehandenicoon met messingen elementen. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Icône trois mains récente aux détails en laiton. Travail russe, signé et daté 1994.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 100 / 160
#751Een paar verguld bronzen wandlampen in empirestijl.
#820Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
#273SteiffTwee pluchen diertjes.
Deux animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#423Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
#284Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
Kilim. Deux moitiés cousues ensemble avec motif géométrique.No longer availableDim. 380 x 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693“Danseres”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel in art decostijl.
#240Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van twee vlindertjes bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de deux papillons sertis de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#46KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Lot de quatre cannes dont trois à la manche en métal argenté.No longer availableEstimate: € 120° / 180