#662Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#357Drie stuks Chinees hardhouten snijwerk, bestaande uit twee verschillende penseelkokers en een geluksbeeldje.
Trois pièces de sculpture chinoise sur bois dur, composées de deux étuis à pinceaux différents et d'une statue porte-bonheur.No longer availableDim. h: 13, 20 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
#278Een verzilverde olielamp met lampglas. Tijdperk Empire.
#674Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
#367Een lot messing, bestaande uit vijf dekselpotjes, een pique-fleurs, twee vaasjes, een asbak en een schaaltje.
Lot en laiton, composé de cinq bocaux à couvercle, d'un pique-fleurs, de deux vases, d'un cendrier et d'une vasque.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#339Een uitgebreid servies van Brussels porselein in Louis-Philippestijl met een meerkleurig decor en vergulde motieven. Drie tassen zonder oor en melkkan aan de rand beschadigd.
Vaste service en porcelaine de Bruxelles de style Louis-Philippe à décor polychrome et motifs dorés. Trois sachets sans oreille et pot à lait abîmés sur la tranche.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#125Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
"Promenade d'automne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 80 / 120