Similar lots by type
-
#711
Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80/120 -
#451
Een vaas van cloisonné op geel koper met een decor van mandarijneenden.
Vase en cloisonné sur cuivre jaune à décor de canards mandarins.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#71
Een paar appliques van gedreven geel koper met druiven in het decor.
Paire d’appliques en cuivre jaune repoussé décorées de raisins.Estimate: € 30/50 -
#121Orlians & Cie.
Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
Lanterne de bateau en verre et cuivre rouge. Malines, 1947.Estimate: € 40/60 -
#458
Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20/30 -
#158Michel Janssens
“Sater”. Een beeld van deels gepatineerd rood koper.
“Satyre”. Sculpture en cuivre rouge partiellement patinée verte.Dim. h: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#404
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.Estimate: € 120/200 -
#113
Een olielamp en een dubbele lamp op elektriciteit van geel koper. De tweede in de vorm van bloemenranken en met amberkleurige glazen kapjes.
Lampe à huile et double lampe électrique en cuivre jaune. Le second en forme de branches fleuries aux abat-jour en verre ambré.Estimate: € 60/80 -
#643
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, gedecoreerd met bloemenranken.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune décorés de branches fleuries.Dim. h: 27 cmEstimate: € 25/40 -
#661
Een wierookbrander en een diepe schaal van cloisonné op geel koper. De laatste op houten sokkel.
Encensoir et coupe en laiton cloisonné. Le dernier sur socle en bois.Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#478
Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig famille rose decor. Oude restauratie. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose. XIXe siècle. Ancienne restauration.Dim. H.60,5 cmEstimate: € 300/500 -
#746
Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.
Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.Estimate: € 400/600 -
#175
Een halssnoer en armband van zoetwaterparels en spinel met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et bracelet aux perles d’eau douce et spinel. Fermoirs en or jaune 18 ct.Estimate: € 350/450 -
#535
Een lot Afrikaans ivoor met colliers, armbanden, broches, 13 messenleggers in de vorm van olifantenparen, maskers en sculptuurtjes, sigarettenpijpjes, hangertjes enz.
Lot d’ivoires africains avec colliers, bracelets broches, 13 porte couteaux en forme de couples ‘éléphants, masques miniatures, statuettes, pipes à cigarettes, pendentifs etc.Estimate: € 30/40 -
#144J. Vander Heyde
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927Dim. 31 x 41 cmEstimate: € 100/150 -
#479
“Ganesh”, “Een koppel” en “Een meisje”. Drie handgeschilderde miniaturen op ivoor, ingelegd met steentjes.
“Ganesh”, “Un couple” et “Une fille”. Trois miniatures peintes à la main sur ivoire, incrustées de petites pierres.Estimate: € 30/50 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#130
Een 18 karaats wit en geel gouden toi et moi bezet met één diamant van ± 0,20 ct. en een parel.
Bague toi et moi en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,20 ct et d’une perle.Dim. 2,74 gEstimate: € 200/300 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#544Karel Van den heuvel
“Winters landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.Dim. 35 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#520
Een ivoren handvat voor een wandelstok of een parasol. Versierd met een gebeeldhouwde bloementuil en voorzien van schroefdraad. Omstreeks 1900.
Manche de canne en ivoire décorée d’un bouquet de fleurs sculpté et munie de filetage. Vers 1900.Dim. L. 15 cmEstimate: € 40/50 -
#206
Grote mahoniehouten breakfrontboekenkast. Latwerk in George III-stijl. Opgebouwd in drie delen met telkens twee beglaasde deuren bovenaan. De zijkasten met telkens twee volle deuren onderaan, het centraal gedeelte met onderaan twee kleine laden boven drie grote laden. Engels werk, XIXde eeuw.
Grande bibliothèque breakfront. Trois éléments, chaque fois à deux portes vitrées à croisillons de style George III. Les éléments des côtés chaque fois à deux portes pleines vers le bas, la partie centrale à deux petits et trois grands tiroirs. Angleterre, XIXe siècle.Dim. H. 230 cm. B. 355 cmEstimate: € 2000/3000