#285
Een parelhalssnoer met grote zoetwaterparels en met zilveren slot.
#471
Een paar massieve verzilverd koperen fazanten.
#564
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#96
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#397
Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
#129Charles Houben
“Langgevelhoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#585
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#735
#85
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje.
#6
Een houten dienblad op dichtklapbare voet.
#172Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village aux personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 100/150 -
#577
Kris ancien à gaine joliment sculpté et manche en forme d’un chien de pho.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 120/200