Similar lots by type
-
#830
Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.
Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#549
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#1082
Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 100/150 -
#1034
Een rechthoekige spiegel in Lodewijk XV-stijl met verguld houten lijst.
Un miroir rectangulaire style Louis XV avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#548
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90/110 -
#674
Een houten spiegel met geslepen glas.
Un miroir en bois et verre taillé.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 25/40 -
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
Un miroir avec encadrement en bois doré, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#535
Een eikenhouten scribaan met twee laden binnenin. Tijdperk Lodewijk XV.
Un écritoire en chêne comprenant deux tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. 29 x 59 x 57 cmEstimate: € 160/200 -
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15/20 -
#234Limoges
Een siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.
Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1097
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#283
Lot oude boeken: ‘L’Astrée de M. D’Urfé “. 4 volumes. Paris 1733. Diverse gravures. “Histoire de Gil Blas”. 3 volumes. Amsterdam, 1740. “Le Virgile Travesty en vers Burlesques”. Amsterdam, 1695. En 16 andere uit de XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw. Lederen banden in 8vo. Letsels en slijtage.
Lot de livres anciens: ‘L’Astrée de M. D’Urfé “. 4 volumes. Paris 1733. Gravures diverses. “Histoire de Gil Blas”. 3 volumes. Amsterdam, 1740. “Le Virgile Travesty en vers Burlesques”. Amsterdam, 1695. Et 16 autres des XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles. Reliures cuir in-8vo. Dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#136
“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.
“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.No longer availableDim. 145 x 187 & 50 x 101 cmEstimate: € 60/100 -
#287Boch
‘Haven met vissersboten”. Muurplaquette in blauw/wit porselein.
“Port aux bateaux de pêche”. Plaquette murale en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. L: 32 cm H: 26cmEstimate: € 40/45 -
#487
Een eikenhouten regulateur.
Un régulateur en chêne.No longer availableDim. 65 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#538
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#592
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#790
Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30/50 -
#675
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120