#223Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#212Een houten spiegel van zwartgelakt hout in de stijl van Boulle met imitatieschildpad en koperen inlegwerk en versierd met verguld bronsbeslag.
Un miroir en bois laqué noir, style Boulle, décoration en écaille et cuivre incrusté et montures en bronze.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
#237Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 mEstimate: € 70 / 90
#109Julien Van de VeegaetePeriod: 1886 - 1960“Moeder en kind bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant près du feu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#265MirEen Indisch wollen karpetje.
#152J. F. Hoevenaers“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#42“Koeien in de wei”. Ets. Binnen de plaat gemonogrammeerd W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) en gedateerd 1810.
”Vaches dans la prairie.” Une eau-forte. Porte le monogramme W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) dans la planche, datée 1810.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#635Pierre Aléchinsky“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat. Achteraan: “En Puisaye”, Verklaring van Imprimerie Dutrou, Paris.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche. Une explication de “l’Imprimerie Dutrou, Paris” se trouve au verso: “En Puisaye”.No longer availableDim. 34,5 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#754Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d’Orient. Nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 130cmEstimate: € 50 / 80 -
#464“Gizeh”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Laurent.
”Gizeh”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Laurent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
“Vue sur le village par le bois”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150