#235
Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
#223
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#237
#807
#212
Een houten spiegel van zwartgelakt hout in de stijl van Boulle met imitatieschildpad en koperen inlegwerk en versierd met verguld bronsbeslag.
Un miroir en bois laqué noir, style Boulle, décoration en écaille et cuivre incrusté et montures en bronze.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300
#780
Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.No longer availableDim. 49,10 gEstimate: € 60/100 -
#191Albert Ernest Carrier - BelleusePeriod: 1824 - 1887
“La liseuse”. Een bronzen beeldje.
#687
“Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#556
#261
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
#294Jean Govaerts
“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#274
‘Lisseweghe”. Olieverf op paneel. gesigneerd.
”Lisseweghe”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 80/100 -
#788
Un lot d’objets en cuivre et laiton, comprenant une grande verseuse, une aquamanile, un brasero, une lampe de procession, XXXX, une garniture de cheminée, une poêle, et un mortier avec un pilon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#384
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
#144
“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
#444C. Heulebos
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#625P. Marotta
“Zuiders steegje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ruelle en Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80/120