Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.

Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.

Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.
Dim. Ø: 46 & 25 cm
SKU: 3008220577.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #577
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #493

    “Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #662

    Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #538

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #324

    Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.

    Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #547

    Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.

    Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #115

    Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.

    Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.
    No longer available
    Dim. h: 29 - 31 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #541

    Een bord van Imariporselein met gelobde rand.

    Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #511

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #622

    Een reeks van twaalf meerkleurig glazen diertjes in originele doosjes. Chinees werk. We voegen er een groter exemplaar in doosje aan toe.

    Une série de douze animaux en verre multicolores dans des boîtes d'origine. Travail chinois. Nous ajouterons une copie plus grande dans une boîte.
    No longer available
    Dim. H:2-5cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #461

    Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #292

    Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #483

    “Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.

    "Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #372

    Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.

    Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #620

    Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.

    Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.
    No longer available
    Dim. H:5cm Ø:12cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.
    No longer available
    Dim. H: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #439

    Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.

    Une paire de gouaches persanes sur soie.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.

    Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #551

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #641

    Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.

    Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #698

    Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.

    Vitrine à suspendre à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. H:91cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    “Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.

    "Supplication." Sculpture en faïence sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 21 cm, L 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #258

    Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.

    Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #448

    Een antieke koperen Turkse melkkan.

    Un ancien pot à lait turc en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #243

    Een vergulde koperen wandlamp met twee lichtpunten. Lodewijk XVI-stijl.

    Une applique en cuivre plaqué or à deux points lumineux. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.

    Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #581

    Een paar messingen kandelaars, een geelkoperen miniatuur piano gesigneerd D’haeseleer en een bronzen beeldje van een dirigent.

    Une paire de bougeoirs en laiton, un piano miniature en laiton signé D'haeseleer et une statue en bronze d'un chef d'orchestre.
    No longer available
    Dim. H:9-38cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #406
    Bidjar

    Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.

    Deux tapis en laine persans noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 208 x 124 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (z.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    Een lotje van vier stuks glaswerk, bestaande uit een vaasje met handgeschilderde zwaluwen in het decor, een bol glazen karafje, een iriserend kommetje en een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een fries.

    Lot de quatre pièces de verrerie, composé d'un vase à décor d'hirondelles peintes à la main, d'une carafe en verre convexe, d'une vasque irisée et d'un vase en verre de couleur ambrée, décoré d'une frise.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More