Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.

Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.

Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.
Dim. h: 155 cm
SKU: 3005170782.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #782
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #787

    Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.

    Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 179 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #637

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #611

    Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #767

    Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #380

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #771

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #780

    Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #144

    “Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.

    “Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #648

    Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #779
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

    Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #589

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #638

    Een Vlaamse kroon van geel koper.

    Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #764

    Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.

    Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #788

    Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.

    Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #237

    Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.

    Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #283

    Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.

    Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #778

    Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.

    Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #757

    Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.

    Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #792

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 1250 / 1450
  • #138

    Een groep van zamak met meerkleurig patina in de vorm van een dame met vogel, geflankeerd door twee herten. Op een voetstuk van zwart marmer en onyx. Tijdperk art deco.

    Un groupe en régule à patine polychrome représentant une femme tenant un oiseau, flanquée par deux biches. Base en marbre noir et onyx. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #90
    Tag Heuer Aquaracer

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #602

    Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #57

    Twee verschillende Duitse klepkannen van steengoed.

    Deux verseuses allemandes en grès.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #127

    “Fruit defendu”. Een groep van zamak naar een werk van Rancoulet.

    “Fruit défendu”. Groupe de régule d’après une oeuvre de Rancoulet.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een lang eikenhouten buffetkast met vier gemoulureerde deuren en vier laden. Lodewijk XV-stijl.

    Un buffet de style Louis XV, quatre portes avec moulures et quatre tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #345

    Groot lot postzegels: Afrika, Arabische staten, Argentinië, Bulgarije, Canada, Chili, China, Cuba, Deutsches Reich, DDR, Finland, Griekenland, Hongarije, Ijsland, Japan, Mozambique, Noord-Korea, Noorwegen, Oman, Oostenrijk, Polen, Portugal, Roemenië, San Marino, Siam, Spanje, Taiwan, Togo, Tsjaad, U.S.S.R., V.S., Yemen, Zweden e.a. Evenals “De ware postzegelverzamelaar” in drie mappen.

    Grand lot de timbres postes dans plusieurs albums, ainsi que “De Ware Postzegelverzamelaar” dans trois albums.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #280

    Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.

    Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #454
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Jonge vrouw”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 114/121.

    “Jeune femme”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 114/121.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    “Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Femmes Balinaises”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More