#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#609Atwater Kent
Een oude radio, model E, in houten meubel. Omstreeks 1928.
#38
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Georgian stijl.
#435
Een partij van zeventien koperen kandelaars.
#459Dali
“Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#675
Een opgezette kop van een reegeit.
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#281
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#806
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#354
Een spiegel van verguld gesculpteerd hout, met vogels op de kroon.
Miroir en bois sculpté et doré surmonté d’oiseaux.No longer availableDim. 86 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140
“Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,69 gEstimate: € 650 / 750