Other lots in this auction
-
#74Felix De Winter“Zandweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin de sable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#7Een geslepen kristallen bonbonnière met rode accenten, met verzilverde rand.
Une bonbonnière en cristal taillé, accents rouges et rebord argenté.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#635Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#895Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#865Corgi Toys 263“Rambler Marlin sports fastback”. Een speelgoedauto in originele doos. Bijna nieuwstaat.
”Rambler Marlin sports fastback”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#50Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 800 / 1000 -
#40Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#397Een sober antiek houten bijbelkistje.
Un coffret à Bible en bois, sobre.No longer availableDim. 20 x 36 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#719Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30

