Other lots in this auction
-
#707Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85 / 100 -
#848Val St. LambertEen art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#338DuboisVaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#418Een speculaasvorm in de vorm van een herder.
Un moule à spéculoos en forme de berger.No longer availableDim. 62,5 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer. Zonder dessertvorkjes.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes dans une ménagère. Sans fourchettes à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#545Märklin 3080Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
Un sac à main en cuir, couleur fauve, modèle Faust.No longer availableEstimate: € 180 / 250

