Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
Dim. 260 x 101 cm
SKU: 2504170655.
Category: Meubel.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #655
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #635

    Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.

    Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #665

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #679

    Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.

    Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #242

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.

    Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #628

    Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.

    Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 230 x 148 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #525

    Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.

    Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 75 x 140 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #244

    Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 94 x 113 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #789

    Een reeks van zes stoelen van gebeeldhouwd hout met gecanneerde zit.

    Six chaises en bois sculpté avec sièges en cannage.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #237

    Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.

    Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #656

    Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.

    Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #652

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #672

    Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #808

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #631

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.

    Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #803

    Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Une table en chêne. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 155 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #723

    Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.

    Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #680

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #670

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #645

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.

    Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.
    No longer available
    Dim. 76 x 163 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
  • #626

    Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).

    Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #445
    Moschino en Daniel Hechter

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #800

    Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.

    Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #160

    Samengestelde eetkamer in notenhout.

    Une salle à manger en bois de noyer, composée de meubles de différents styles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #88

    Een lot brons, bestaande uit een boerentrekpaard, een fazant, een dansende beer op marmeren sokkel met een pique-fleur van koper en parelmoer op de rug (beschadigd) en een zittende hond van zamak.

    Quatre statuettes en bronze dont un cheval de trait, un faisan, un ours dansant servant comme pique fleurs (dégât) et un chien assis en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #453

    Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.

    Lot de métal argenté. Principalement Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #212

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #709

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 190 x 171 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #510
    Rochas

    “Byzance”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml en “madame Rochas” een geparfumeerde poeder. We voegen er een kennismakingsdoos met vijf verschillende parfums aan toe.

    “Byzance”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 25 ml et “Madame Rochas”, une poudre parfumée. Nous ajoutons une boîte de présentation contenant cinq parfums différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #691
    Jef. Festraets

    “En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.

    “ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More